Privatumas

Jūsų privatumas ir saugumas mums svarbūs. „Street View“ komanda, rinkdama vaizdus, skirtus „Street View“, imasi daugelio veiksmų, kad apsaugotų asmenų privatumą ir anonimiškumą, pvz., sulieja veidus ir automobilių numerius. Galite lengvai susisiekti su „Street View“ komanda, jei matote vaizdą, kurį reikėtų apsaugoti, arba jei tas vaizdas kelia jums nerimą. Sužinokite daugiau peržiūrėdami mūsų vaizdo įrašą arba skaitydami žemiau esantį tekstą.Privatumo funkcijos

Tik viešai pasiekiama

Gatvės vaizdas rodo vaizdus iš viešųjų kelių, nesiskiriančius nuo to, ką matytumėte važiuodami ar eidami gatve. Galimi tokio tipo vaizdai įvairiais formatais iš visų pasaulio miestų. Pasirinktais atvejais „Google“ bendradarbiaus su įvairiomis organizacijomis, pvz., „Disneyland Paris“, kad susitartų dėl vaizdų rinkimo jų valdose.

Gatvės vaizdo vaizdai pateikiami ne realiuoju laiku

Vaizduose parodyta tik tai, ką galėjome matyti važiuodami transporto priemonėmis tą dieną, kai važiavome pro konkrečią vietą. Paskui surinkti vaizdai mažiausiai kelis mėnesius apdorojami, kol bus pateikti internete. Tai reiškia, kad vaizdai, kuriuos matote Gatvės vaizde, gali būti nuo kelių mėnesių iki kelių metų senumo.

Žmonių ir automobilių valstybinių numerių vaizdai yra suliejami

Sukūrėme naujausią veidų ir automobilių numerių vaizdų suliejimo technologiją, kuri taikoma visiems Gatvės vaizdo vaizdams. Tai reiškia, kad jei viename iš vaizdų yra atpažįstamas veidas (pvz., praeivio, einančio šaligatviu) arba įskaitomas automobilio valstybinis numeris, technologija automatiškai jį sulieja, kad žmogaus ar transporto priemonės nebūtų galima atpažinti. Jei ieškikliai ką nors praleidžia, galite mums pranešti.

Pranešimas apie problemas

Galite pateikti užklausą dėl papildomo tam tikro vaizdo suliejimo

Siūlome lengvai prieinamas priemones, kurios leidžia naudotojams sulieti vaizdus, kuriuose yra naudotojai, jų šeima, automobilis ar namas. Be automatinio veidų ir automobilių valstybinių numerių vaizdų suliejimo, suliesime visą automobilio, namo ar asmens vaizdą, jei naudotojai paprašys papildomo suliejimo. Taip pat naudotojai gali paprašyti pašalinti vaizdus, kuriuose yra netinkamo turinio, pvz., nuogybių ar smurto.

Pranešti apie problemą

Kaip pranešti apie susirūpinimą

Jei radote vaizdą, kurį pageidaujate papildomai sulieti, arba vaizdą, kuriame, jūsų nuomone, pateikiamas įžeidžiantis turinys, tiesiog imkitės šių veiksmų:

  1. Nustatykite vaizdo vietą naudodami Gatvės vaizdą;
  2. Apatinėje dešinėje vaizdo lango dalyje spustelėkite „Pranešti apie problemą“.
  3. Užpildykite formą ir spustelėkite „Pateikti“.

Štai ir viskas. Nedelsdami peržiūrėsime pranešimą.

Norėtume paaiškinti šiuos Gatvės vaizdo veiklos klausimus: